Ko tikėtis dirbant kartu?

SUSITIKIMAS IR PLANAVIMAS

Susitikimas arba vaizdo pokalbis yra būtinas, kad būtų galima suprasti Jūsų projektą, jo tikslus ir suplanuoti pradinę viziją. Suplanuosiu komandą, reikiamą įrangą, filmavimo dienas, lokacijas, redagavimo dienas ir parašysiu scenarijų bei tvarkaraštį.

GAMYBA

Šviesos, kamera, veiksmas; tai yra linksmiausia dalis.
Panaudosiu moderniausias kameras, šviestuvus, garso aparatūrą, dronus ir kitą, kad galėčiau užfiksuoti visus dėlionės elementus, kurių reikia norint sukurti tobulą istoriją. 

person holding black smartphone taking photo of man in black shirt

Mano proceso tikslas - pirmiausia suprasti, ką žiūrovui reikia pamatyti, kad jis galėtų imtis veiksmų. Tada sukurti vaizdo įrašą, kuris daro įtaką.

REDAGAVIMAS

Gautus kadrus sukarpysiu ir sudėsiu. Kai visa muzika, animacija ir vaizdo įrašas sujungiami, atsiranda nuostabus filmas, kuris yra paruoštas patekimui į rinką.

PALEIDIMAS Į RINKĄ

Perduosiu galutinį įraša jums, kad galėtumėte išplatinti visais mūsų pasirinktais kanalais. Tada susėsime kartu ir suplanuosime kaip maksimaliai išnaudoti jūsų investicijas. Pateiksiu konkrečias rinkodaros ir veiksmų strategijas, kad šis vaizdo įrašas būtų matomas ir įgyvendintų tikslus, kuriuos išsikėlėme.